Zakres wykonywanych przez nas usług​

Wykonujemy profesjonalne cyklinowanie parkietu a także inne usługi związane z odnową i zabezpieczaniem podłogi oraz montażem przylegających do nich listew. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Podczas realizacji usług stosujemy zaawansowane techniki oraz sprawdzoną, specjalistyczną, całkowicie bezpieczną chemię. W rezultacie powierzchnia pozostaje gładka, lśniąca i pozbawiona dziur, zachowując doskonały wygląd przez wiele długich lat. O potrzeby naszego klienta dbamy kompleksowo, dlatego zapewniamy nie tylko najwyższą jakość usług, ale także ich terminową realizację. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się pięknymi, doskonale wypielęgnowanymi podłogami o doskonałych walorach użytkowych i estetycznych, ktore zachwycą swoim naturalnym wyglądem.

Szlifowanie podłogi i usuwanie z niej wszelkiego rodzaju niedoskonałości.
Usługa odbywa się z użyciem urządzenia niskopyłowego, dzięki czemu wewnątrz pomieszczenia zachowana zostaje czystość.

Uzupełnianie niedoskonałości w powierzchni z użyciem specjalnego materiału. W rezultacie podłoga zostaje wygładzona a wszelkie niedoskonałości zostają skutecznie zamaskowane.

Do wykonania tej czynności stosujemy specjalny sprzęt oraz materiały i lakiery, wspomagają je odświeżyć, wygładzić i nadać im elegancki wygląd. Taka powierzchnia jest także bardziej odporna na ścieranie.

W ramach usługi zdzieramy starą i zniszczoną warstwą wierzchnią, wygładzamy pozostałą powierzchnię a następnie pokrywamy listwę nową powłoką zabezpieczającą, co pozwala nadać jej elegancki wygląd.

Zajmujemy się profesjonalnym przytwierdzaniem listew do ściany,tak, aby stanowiły doskonałe połączenie jej z parkietem. Stosujemy przy tym specjalistyczne, sprawdzone zestawy montażowe.

Zdarcie zniszczonej powłoki wierzchniej, wyszlifowanie powierzchni, uzupełnienie ewentualnych ubytków oraz naniesienie nowej warstwy ochronnej przebiega w naszej firmie z dbałością o każdy najmniejszy detal.

Zajmujemy się profesjonalnym przytwierdzaniem listew do ściany,tak, aby stanowiły doskonałe połączenie jej z parkietem. Stosujemy przy tym specjalistyczne, sprawdzone zestawy montażowe.

Usługa ta przebiega w kilku etapach. Do jej wykonania wykorzystujemy niezwykle trwały olej, zabezpieczający drewno przed uszkodzeniami, ale także wydobywa jego ciepłą barwę i podnosi walory estetyczne.

Dzięki profesjonalnemu lakierowaniu podłoga zyskuje doskonałą warstwę ochronną zabezpieczającą ją przed uszkodzeniami, a jednocześnie pięknie się błyszczy i wygląda niezwykle elegancko.

Wykonujemy także drobne naprawy i nietypowe renowacje (parapety drewniane, progi, belki itp.). Polecanym przez nas produktem do aplikacji jest dwuskładnikowy lakier poliuretanowy APU-2 

Jeśli interesuje Państwa cyklinowanie i chcecie skorzystać z usług w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu.