Szlifkom Burakowski Adam
03-922 Warszawa
ul. Międzynarodowa 38/40a
tel.: 512 544 235
szlifkom@szlifkom.pl

Cyklinowanie bezpyłowe Warszawa

Bez wątpienia efektowna podłoga drewniana jest najlepszą wizytówką naszego domu lub mieszkania. Może służyć nam przez kilkadziesiąt lat, ale żeby to osiągnąć, niezbędny jest wybór wariantu z minimum 5-milimetrową warstwą użytkową ? będzie można na nim bowiem przeprowadzić cyklinowanie podłóg. Jeśli szukają Państwo specjalistów od tego typu profesjonalnej renowacji, zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy z Warszawy.

Standardowe cyklinowanie parkietu i podłóg wykonuje się, kiedy lakier nawierzchniowy jest porysowany lub całkowicie starty, a sama warstwa użytkowa nie ma widocznych uszkodzeń mechanicznych czy poważnych wgnieceń. W takich przypadkach w zupełności wystarczy zeszlifowanie powierzchni.

Cyklinowanie bezpyłowe wykonywane jest średnio co 15-20 lat. Dlatego też posadzki drewniane są zdecydowanie bardziej żywotnym materiałem niż panele czy laminaty. Aby rozpocząć pracę, niezbędne jest dokładnie przeszlifowanie powierzchni szlifierką. Używając papierów o odpowiedniej granulacji wygładzamy chropowatą warstwę wierzchnią, pamiętając o maksymalnej precyzji, aby wyeliminować ryzyko powstania mało estetycznych nierówności.

Pozostały podczas procesu renowacji pył mieszany jest ze specjalną żywicą, dzięki czemu możemy uzyskać fugę w takim samym kolorze, jak posadzka.

Po skończonym fugowaniu powierzchnia musi być ponownie zeszlifowana oraz trzykrotnie wypolerowana papierem o zmniejszającej się za każdym razem ziarnistości.

Następnie nakładany jest lakier, którego rolą jest odcięcie oraz odpowiednia izolacja drewna od warstw lakieru. Na tym etapie decydujemy o kolorze, który nadamy naszej podłodze. Możemy ją zarówno rozjaśnić, jak i przyciemnić. Podkład schnie dobę. Po tym czasie nakładany jest lakier nawierzchniowy, a posadzka jest zmatowiana polerką. Na koniec nakładana jest ostatnia warstwa lakieru nawierzchniowego, która schnie przez kolejną dobę.

Ważne jest to, aby cyklinowanie parkietu zostało przeprowadzone przy wykorzystaniu wyłącznie najwyższej jakości produktów. Wówczas możemy być pewni uzyskania najlepszych efektów.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat oferty naszej firmy z Warszawy oraz do nawiązania współpracy. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, obejmujących cyklinowanie bezpyłowe podłóg i parkietów, możecie mieć Państwo pewność profesjonalnie i rzetelnie wykonanych prac, bez wytwarzania niebezpiecznego pyłu. Dzięki temu Wasz parkiet będzie prezentować się bez zarzutu i stanie się prawdziwą ozdobą domu, mieszkania czy biura. Warszawa i okolice to nasz główny teren działania. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.Czego najczęściej używamy? Stosujemy dwuskładnikowy lakier poliuretanowy. Produkt ten umożliwia lakierowanie parkietów oraz podług szczególnie narażonych na silne obciążenia mechaniczne.
Galeria
Kontakt z nami Burakowski Adam
email: szlifkom@szlifkom.pl
kom. 0 512 544 235