Szlifkom Burakowski Adam
03-922 Warszawa
ul. Międzynarodowa 38/40a
tel.: 512 544 235
szlifkom@szlifkom.pl

Zakres wykonywanych przez nas usług

Wykonujemy profesjonalne cyklinowanie parkietu a także inne usługi związane z odnową i zabezpieczaniem podłóg oraz montażem przylegających do nich elementów. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Podczas realizacji usług stosujemy zaawansowane techniki oraz sprawdzoną, specjalistyczną., całkowicie bezpieczną chemię. W rezultacie powierzchnia pozostaje gładka, lśniąca i pozbawiona dziur oraz sęków, zachowując doskonały wygląd przez wiele długich lat. O potrzeby naszych klientów dbamy w sposób kompleksowy, dlatego zapewniamy nie tylko najwyższą jakość usług, ale również ich terminową realizację. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się pięknymi, doskonale wypielęgnowanymi podłogami o doskonałych walorach użytkowych i estetycznych, które zachwycą swoim naturalnym wyglądem.

Wykonujemy również drobne naprawy i nietypowe renowacje (parapety drewniane, progi, belki itp.). Polecanym przez nas produktem do aplikacji jest dwuskładnikowy lakier poliuretanowy APU-2

Jeżeli interesuje Państwa cyklinowanie i chcecie skorzystać z usług w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu.


sprawdź cennik

Czego najczęściej używamy? Stosujemy dwuskładnikowy lakier poliuretanowy. Produkt ten umożliwia lakierowanie parkietów oraz podług szczególnie narażonych na silne obciążenia mechaniczne.
Galeria
Kontakt z nami Burakowski Adam
email: szlifkom@szlifkom.pl
kom. 0 512 544 235